T0036 BLACK DREAM
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | T0036 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 4 |
| Length | 275cm / 108inch |
| Height | 155cm / 61inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 270kg |
| Block | T0036 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | VINTAGE + TEK |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 275cm / 108inch |
| Height | 155cm / 61inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 270kg |